Kongre Tarihi :19-22 Haziran 2019
Kongre Yeri :Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Ankara YOL TARİFİ

Davet Metni

Değerli EJERCongress 2018 Katılımcıları,
 
EJERCongress 2018, bilimsel tartışmalar, sunular, çalıştaylar, paneller, stoalar, yeni deneyimler, eğlenceler ve daha önemlisi yeni dostluklarla sona erdi. Öncelikle EJERCongress 2018’e katılarak destek verdiğiniz için çok teşekkür ederiz.
Amacımız sizlere kaliteli ve uluslararası normlara uygun bir kongre hizmeti sunmaktır. Sizlerden aldığımız geribildirimler bu amaca epeyce yaklaşmış olduğumuzu gösteriyor.
EJERCongress 2018'de dört gün boyunca poster bildiriler dahil olmak üzere 1000’in üzerinde  bildiri sunuldu. 8 çalıştay, 7 panel, 2 canlı videokonferans, 3 stoa konuşması gerçekleştirildi. Yaklaşık 2000’in üzerinde akademisyen ve araştırmacı katıldı.  
EJERCongress bir yenilik daha gerçekleştirdi. Kongreye çocuklarıyla katılan akademisyenler için hayatı kolaylaştırdı. Bilimsel etkinliklere rahatça katılabilmeleri için Akdeniz Üniversitesi Okul Öncesi bölümü koordinasyonunda “Çocuk Eğlence Odası” oluşturuldu. Anne babalar oturumlarına katılırken, çocuklar da güvenli bir ortamda zaman geçirdi. 26 çocuğumuz hem eğlendi hem de kongre sonunda EJER Çocuk Sergisi gerçekleştirdi.
EJERCongress 2018 olarak oldukça verimli ve kaliteli bir kongre süreci yaşadığımızı söyleyebiliriz.
EJERCongress 2018 için bildiri özeti, bildiri tam metin, uluslararası kitap ve makale  yayın sürecine ilişkin takvimi en kısa sürede sayfamızda sizlerle paylaşacağız.
EJERCongress 2019’da Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde görüşmek üzere…

Saygılarımızla,
                                                                                                        EJERCongress 2018 Düzenleme Kurulu