Kongre Tarihi :28-29 Şubat 2020
Kongre Yeri :Hilton Hotel, Ankara

Davet Metni

Değerli Meslektaşlarımız,
 
Bilimsel gelişim ve değişimin hızla yol aldığı günümüzde biz Gastroenteroloji Uzmanlarının en önemli ilgi alanlarından olan IBH, EUS ve Mikrobiyota’daki gelişmeler de hızla devam etmektedir. Bizler de her gün kendimizi bu alanlardaki yeni gelişmelere adapte etmeye ve bilgilerimizi güncel tutmaya özen göstermekteyiz. 
 
Amacımız bu üç alandaki yeni gelişmeleri ve güncel bilgileri paylaşmak ve üzerinde tartışarak yeni bilgilerle bilgi birikimimizi geliştirmeyi sağlamaktır.
 
Gastroenterolojinin yeni konularının yanı sıra temel konularını da tartışacak (3’ü bir arada) İnflamatuvar Bağırsak Hastalıkları – Endoskopi – Mikrobiyota arasındaki güncel gelişmeleri sizlerle paylaşma olanağı bulacağız. Gastrointestinal sistem hastalıklarının endoskopik uygulamalarının mikrobiyotaya etkisi ve yeni gelişmeleri değerlendirmek ve inflamatuvar bağırsak hastalıklarına pozitif etkilerini değerlendirme imkanı sağlayacağız.
 
Gazi Üniversitesi İç Hastalıkları Gastroentoroloji Bölümü, dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri ve pratik uygulama tekniklerini 28-29 Şubat 2020 tarihlerinde arasında Hilton Hotel Ankara’da sizlerle paylaşmaktan onur duyar. Gastroentoroloji Günlerinde sizi de aramızda görmek temennisi ile saygılarımızı sunarız.
 
KONGRE DÜZENLEME KURULU
 


Etkinlik Afişi

Gastroenteroloji Günleri 2020 afişi