Kongre Tarihi :12-14 Şubat 2020
Kongre Yeri :-, Ankara

Davet Metni

20. EYİ 2020: Yirminci Uluslararası Ekonometri Yöneylem Araştırması ve İstatistik (EYİ) Sempozyumu, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (AHBVÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü ev sahipliğinde 12 – 14 Şubat 2020 tarihleri arasında Ankara’da üniversitemizde gerçekleştirilecektir. (http://eyi2020.hacibayram.edu.tr/)
Her sene bir üniversitemizin Ekonometri Bölümü himayesinde gerçekleştirilen bu seçkin sempozyumun 20.sini gerçekleştirmenin heyecan ve gururunu taşıyoruz. 20. Uluslararası EYİ sempozyumu, akademisyenlerin ve profesyonellerin ekonometri, yöneylem araştırması ve istatistik konuları üzerine odaklanarak en son araştırma bulgularını tartışmak üzere bir araya gelmelerini sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Sempozyum, sözü edilen konularda yenilikçi fikirlerin tartışılması için değerli bir platform olmaktadır. Uluslararası sempozyum genel ve paralel oturumlar içermektedir; dili Türkçe ve İngilizce olacaktır.
Katılımınız sempozyumumuza değerli katkı sağlayacak ve bizleri mutlu edecektir. Kongre ile ilgili bilgileri http://eyi2020.hacibayram.edu.tr/ adresinden alabilir ve sorularınız için bize eyi2020@hbv.edu.tr e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.
Prof.Dr. Aydın Ünsal
20. EYİ Düzenleme Kurulu Başkanı
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi
İİBF Ekonometri Bölümü
 


Etkinlik Afişi

20. International Symposium on Econometrics Operational Research and Statistics-EYI 2020 afişi