Kongre Tarihi :16-19 Nisan 2019
Kongre Yeri :Granada Luxury Hotel Belek , Antalya YOL TARİFİ

Davet Metni

Saygıdeğer meslektaşlarımız, bilim insanları, değerli sektör temsilcileri ve sanayiciler, sizleri 16-19 Nisan 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye 26. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi’ne (IMCET 2019) davet etmekten kıvanç duyuyoruz.
 
Aralıksız olarak, 1969 yılından günümüze kadar düzenlenen kongrenin 50. yılındayız. Yarım asırlık bir deneyimle gerçekleştireceğimiz IMCET 2019 bizim için ayrı bir öneme sahip olacaktır. Sizleri, bu ayrıcalığı birlikte paylaşmaya çağırıyoruz.
 
Türkiye’nin en büyük madencilik etkinliklerinden birisi olan Kongremizde, dünyanın çeşitli ülkelerinden değerli uzmanların, bilim insanlarının ve sanayicilerin oluşturacağı geniş bir platformda, madencilik alanındaki en yeni teknoloji ve üretim yöntemleri tartışılacaktır. Ayrıca, Kongre sırasında düzenlenecek olan sergide, dünyanın önde gelen makine, ekipman ve teknoloji üreticileri yer alacaktır.
 
Kongre süresince; madencilikle ilgili sorunlar, çözüm önerileri, madenciliğin sürdürülebilirliğinin bilimsel, teknik boyutları ve toplumsal yansımalar ele alınacaktır. Ayrıca, günümüzün yeni ürünleri, donanımları ve teknolojik gelişmeleri sergilenecek, toplumsal ve kültürel etkinlikler düzenlenecektir. Bu bağlamda, bilimsel ve teknik konuların tartışılmasının yanı sıra, Kongrenin temel amacı, sektörün değişik birimlerinden gelen delegeler arasında iş geliştirme ve girişim adına yeni fırsatlar yaratmaktır.
 
IMCET 2019 hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sayfamızı www.imcet.org.tr ziyaret ediniz.
 
Sizleri, IMCET 2019’da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
 
Prof. Dr. A. Hakan BENZER                                             Ayhan YÜKSEL
Kongre Başkanı                                                                Yönetim Kurulu Başkanı


Etkinlik Afişi

Türkiye 26. Uluslararası Madencilik Kongresi ve Sergisi IMCET-2019 afişi