Kongre Tarihi :17-21 Nisan 2019
Kongre Yeri :The Lumos Resort Spa Alanya, Antalya

Davet Metni

Saygıdeğer Bilim İnsanları

17 - 21 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz V. INES International Academic Research Congress(INES - 2019) kongremizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Kongremiz Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Amasya Üniversitesi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, Alanya HEP Üniversitesi, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi, DTI University (Slovakya), "Aurel Vlaicu" Üniversitesi ( Romanya ) , Semerkant Devlet Üniversitesi ( Özbekistan ), Yunus Emre Enstitüsü ve Alanya Belediyesi işbirliği ile Alanya'da gerçekleştirilecektir.

Kongremizin amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, Eğitim Bilimleri, Sosyal ve Beşeri Bilimler, Sağlık Bilimleri, Spor Bilimleri ve Güzel Sanatlar, Fen bilimleri ve Matematik Tarım, Doğa Bilimleri ve Mühendislik alanlarında çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında işbirliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri, e-kitap olarak kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri ise isteğebağlı olarak tam metinlerin basıldığı konge bildiri kitabında ya da editörlü e-kitap bölümü olarak yayınlanacaktır. Ayrıca kongre kapsamında uluslararası karma sergi de düzenlenecektir.

Siz değerli bilim insanlarını 17 - 21 Nisan 2019 tarihleri arasında V. INES Uluslararası Akademik AraştırmalarKongresinde görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Saygılarımızla.
Kongre Düzenleme Kurulu


Etkinlik Afişi

5. INES International Academic Research Congress afişi